Czy łatwo jest pisać opowiadania erotyczne?

Na pewno nie jest to zadnie łatwe. Nie chodzi tutaj bowiem tylko o to, by ukazać to, jak do nawiązania intymnej relacji doszło i co poprzedziło zbliżenie. Opowiadania erotyczne mają przedstawiać przebieg zdarzenia, a ukazanie za pomocą słów, tego, co robią ludzie, by się podniecić, czy osiągnąć rozkosz, często brzmi śmiesznie lub sztucznie.

Osoby, które zawodowo zajmują się pisaniem, sam twierdzą, że nie jest to łatwa raca. Tym bardziej, jeśli chodzi o wiarygodne oddawanie tego, co łączy ludzi i co między nimi zachodzi. Dobrej jakości opowiadania erotyczne czasami pisze się bardzo długo i nie pomaga w tym żadna wprawa. W kiepskich opowiadaniach używa się sformułowań, które są oczywiste i nie oddają intymnego charakteru sytuacji. Nie jest to łatwe, by dokładnie i ładnie opisać to, co dzieje się podczas intymnego zbliżenia.

Polecamy: https://fapam.pl/

Sformułowania, które w wymiarze faktycznym, oznaczające określone czynności wydają się adekwatne, to po naniesieniu ich na papier całkowicie się zmieniają. Trudno jest za pomocą słów przedstawić to, co mogą przeżywać osoby biorące udział w opisywanym zbliżeniu. Swego rodzaju wprawa być może w tym pomaga, bo wtedy osoba pisząca wie, jakie określenia brzmią dziwnie i śmiesznie. W powieściach nie umieszcza się zbyt rozległych opisów takich sytuacji, chyba że temat powieści taki ma właśnie charakter. W opowiadaniach erotycznych nie da się tego problemu pominąć i jakość trzeba z niego wybrnąć. Na pewno łatwiej się czyta opowiadania erotyczne, niż je pisze. Jeśli ktoś chce się o tym przekonać, niech spróbuje.

Czy łatwo jest pisać opowiadania erotyczne?
4.6 (91.43%) 7 głosów